Автовикуп автомобіля після аварії - статья от биржи collaborator

Сравните цены

Автовикуп автомобіля після аварії

Велика інтенсивність дорожнього руху призводить іноді до сумних наслідків. Це може призвести до ДТП, коли транспортний засіб, учасник аварії, дуже постраждає. Після таких наслідків слід доставити авто на СТО і провести ремонт, щоб повернути його до гарного стану, що забезпечує безпеку пересування.

Але не завжди є гроші на відновлення автомобіля. В цьому випадку варто розглянути пропозицію від компанії АвтоСкуп. Вона пропонує викуп автомобілів після дтп у Києві від skup-auto.com. Виїзд спеціаліста на місце знаходження авто - це ще не всі вигоди співпраці з компанією.

Особливості продажу авто після ДТП

Машина, яка потрапила в аварію, може постраждати у різний спосіб. Найчастіше це порушення цілісності кузова або виходу з ладу кермового управління, несправність двигуна або ходової частини. Але іноді наслідки можуть бути сильнішими. Авто може горіти, впасти у воду або сильно пошкоджені. Все це потребує великих фінансових витрат.

Після відновлення автомобіля після ДТП не всі покупці розглядають такий варіант для покупки. Щоб уникнути фінансових витрат і не приховувати справжню історію авто, рекомендується звернутися до компанії з викупу авто, щоб продати свій транспортний засіб за вигідною ціною (до 95% ринкової вартості). Таким чином можна уникнути довгої тяганини, витрат на відновлення, інших ситуацій, пов'язаних з процесом оформлення.

Щоб викликати оцінювача, слід подати заявку у зручний спосіб. Це може бути запит на сайті або звернення по телефону до співробітника компанії. Також можна замовити зворотний дзвінок, щоб обговорити деталі придбання автомобіля. Важливо надати необхідні документи на авто, паспорт власника та ІВП. За потреби можна використовувати генеральну довіреність. Після оцінки автомобіля та його стану спеціалістом компанії, можна провести оформлення продажу та передачу грошей за авто.

Переваги продажу автомобіля після ДТП

Не завжди можна продати автомобіль, який потрапив в аварію та постраждав у ході зіткнення, пожежі чи інших факторів. При зверненні до компанії «СкупАвто», можна продати автомобіль у будь-якому стані. При цьому є можливість оцінити такі переваги співпраці, які зможе побачити кожен клієнт:

  • виїзд оцінювача, транспортування автомобіля, який не може самостійно пересуватись за допомогою евакуатора – все це компанія забезпечить самостійно;
  • за авто, що побувало у ДТП, пропонується гідна оплата (до 95% ринкової ціни);
  • можливість автовикупу не лише у Києві, а й по всій Україні;
  • гарний сервіс та індивідуальний підхід до клієнтів.

Все це допомагає оцінити переваги співпраці з компанією, викуповує автомобілі з пробігом, що були у вжитку та побували в ДТП. Таким чином можна уникнути велику кількість зволікань, пов'язаних з відновленням та продажем таких автомобілів.

Интересные предложения