Де замовити саму смачну піцу в Івано-Франківську? - статья от биржи collaborator

Сравните цены

Де замовити саму смачну піцу в Івано-Франківську?


Пицца маленькая - 38 фото - картинки и рисунки: скачать бесплатно

Якщо ви хочете замовити піцу в Івано-Франківську за вищим стандартом якості, відвідайте ресторан Monopizza на вулиці Січових Стрільців. Забрати готову страву можна як самостійно, так і за допомогою безкоштовної кур'єрської доставки містом.

Разновидности итальянской пиццы

Якою має бути справжня піца

Впізнати піцу, приготовлену за традиційним італійським рецептом, нескладно, якщо звернути увагу:

  1. На тісто для основи. На відміну від американської піци, корж для італійської страви роблять максимально тонким, повітряним і трохи хрустким. Середня товщина складає 4-5 мм.
  2. Величину бортиків. Традиційна рецептура передбачає широкі та високі бортики піци: це дозволяє утримати начинку, а також їсти страву навіть руками.
  3. Наповнення. В основі начинки класичної піци завжди знаходяться томати та моцарела. Інші види сиру додають лише в окремі варіації страви («4 сири», «Карбонара» та ін.). У начинці використовують до 5 інгредієнтів, щоб вони не перебивали смаки один одного.

Не менш важливий і спосіб випікання страви. Ресторан Monopizza використовує для приготування спеціальні конвеєрні печі, що дає змогу отримати смачну пропечену піцу за лічені хвилини.

Як визначити якісну піцерію

Обираючи заклад для замовлення піци, звертайте увагу на такі основні показники:

  1. Великий вибір страв. Якісні італійські ресторани пропонують широкий асортимент піц з різноманітними начинками, а також закуски для доповнення замовлення або альтернативного перекусу.
  2. Оцінка ресторану та відгуки клієнтів.
  3. Можливість доставки страв по місту, а також умови роботи кур'єрської служби.

Monopizza відповідає всім зазначеним критеріям і, крім того, пропонує доставити ваше замовлення додому безкоштовно, без додаткових умов.

Краща піцерія в Івано-Франківську

Серед усіх піцерій міста Monopizza заслужила особливу любов відвідувачів.

Тут готують тісто з крафтового борошна вищих сортів, оливкової олії та натуральної закваски: це робить піцу м'якою та хрусткою, і, що важливо – корисною для здоров'я. Ресторан також пропонує різноманітні наповнення: м'ясні, овочеві, сирні начинки, а також унікальні рецепти для справжніх гурманів.

Кур'єрська служба Monopizza

Піцерія приймає замовлення на доставку щодня з 10:00 до 22:00.

Кур'єри розвозять страви по всьому місту незалежно від віддаленості адреси. Для центральних районів доставка займає до 30 хвилин, на околицю та передмістя – менше 1 години.

У Monopizza також є можливість зробити передзамовлення страви на конкретний час.

Интересные предложения