NEW KOBZAR - статья от биржи collaborator

Сравните цены

ДОСВІД ПО ЖИВОМУ: УКРАЇНА В МЕРЕЖІ ЛАБОРАТОРІЙ

Як не намагається український уряд, як не закликають лікарі щепитися, а коронавірус широко крокує Україною, залишаючи за собою хрести та могили. Чому ж у нашій країні така кількість померлих від цієї, безперечно, небезпечної хвороби, адже в Україні існує безліч інститутів та лабораторій, які за два роки вже могли б допомогти нам зробити свою вакцину, до якої в українців було б більше довіри, ніж до іноземних ?


І справді, чому ж у досить бідній та малоосвіченій Індії є своя вакцина, нехай і виготовлена за ліцензією. А Україна, з її найбагатшою лабораторною спадщиною, що дісталася від СРСР, так і не спромоглася досі навіть наблизитися до початку виробництва вакцини. А чим же зайняті лабораторії в Україні — від великих дослідницьких інститутів, обгороджених колючим дротом, як в Одесі, наприклад, до невеликих лабораторій, які розташовані прямо в масивах житлових будинків, як у Києві? Що роблять Інститут мікробіології та штамів, Центральна референс-лабораторія Українського науково-дослідного протичумного інституту в Одесі, Львівський НДІ епідеміології та гігієни? Більше того, два роки тому у Києві та Одесі почали будувати нові лабораторії з мікробіології, що називається, з голочки.


Цікаво, що на роботу багатьох українських лабораторій гроші виділяє оборонне відомство США, просто Пентагон. Ще 2005 року США та Україна підписали угоду про мікробіологічне співробітництво. Америка виробила кошти (на сьогоднішній день всього до 200 млрд доларів!!), фахівців, а Україна повинна на першу вимогу передавати всі штами, що з'явилися в країні, в колекцію американцям.


Тобто колекція, по суті, - це власність США, і всі напрацювання - теж їхня власність. І лише земля, на якій стоять лабораторії, наша, українська. А розташовані ці заклади переважно у містах-мільйонниках та регіональних центрах — Одеса, Київ, Ужгород, Херсон, Харків...


Саме в цих закритих установах вивчають найнебезпечніші віруси та бактерії світу. Переважно віруси – такі як, наприклад, холерний вібріон, правець та вірус Еболи. І коронавіруси теж. Працюють там переважно іноземні співробітники, не українці. Але ніде ви не знайдете жодного наукового дослідження на тему, що ж вони у цих лабораторіях відкрили чи зробили. Тобто все це наука, звичайно, але зовсім не публічна, так би мовити, для своїх.


Чому ж американці не працюють удома? Навіщо їм тягнутися за тридев'ять земель, щоб досліджувати мікроорганізми? Справа в тому, що на території Америки такі лабораторії заборонені. І саме тому Америка має в своєму розпорядженні їх по всьому світу: у КНР і Афганістані, Казахстані і Танзанії, Молдові та Грузії — 25 країн світу, в яких працюють понад 13 тисяч американських лаборантів під грифом секретно. І саме тому до цих лабораторій не можуть потрапити ні громадськість, ні політики, ні колеги-науковці.


При цьому у подібних лабораторіях неодноразово гинули люди. Чи не дослідники — місцеві жителі. Тому що в районах, де такі лабораторії з'явилися, фіксуються спалахи нехарактерних захворювань для цих регіонів. Пам'ятаєте випадки з Еболою у Заїрі, де загинуло місцеве населення? Так, звичайно, це було давно та мало досліджено.


Але випадок ближче до нашого часу: у Грузії в центрі Лугара (він названий на ім'я американського сенатора, який його курирує) проводилися небезпечні експерименти з вивчення гепатиту С, частина яких призвела до загибелі учасників випробувань. Загалом загинули 73 особи, причому у багатьох у графі про причину смерті стояло страшне слово – «невідома».


У 2013 році там же було розпочато випробування вакцини проти сибірки. І того ж року в Грузії стався епідемічний спалах цієї інфекції.


У 2019 році в Узбекистані було зафіксовано незрозумілі спалахи кору та вітряної віспи, всього під дві тисячі хворих.


Копнемо ближче. 11 років тому у Тернополі виник вірус невідомого походження, що спричинив геморагічну пневмонію: загинули 450 українців. 2011 року в Україні був спалах холери - померли 33 людини, 2014 року холерою заразилися вже 800 українців. У січні 2016 року у Харкові 20 військовослужбовців померли від схожого на грип вірусу, понад 200 осіб було госпіталізовано. Двома місяцями пізніше в країні було зафіксовано 364 смертельні випадки. У вересні 2016 року в Ізмаїлі спалахнула невідома кишкова інфекція, від якої особливо постраждали діти. У 2017 році раптом «утворився» спалах ботулізму, у Києві та Херсоні. 2017 року в Україні вибухнула епідемія кору. У 2019 році було зафіксовано спалах хвороби, «схожої за симптомами на чуму». І всюди були розташовані лабораторії, які контролюють американці.


Виникає прихована думка — якщо допустити випадки недбалості, коли віруси «збігають» з лабораторій, то чи може бути так багато цих випадків у досвідчених співробітників, якими американці, безперечно, є? А якщо це не випадкові зараження, адже в підписаній 2005 році угоді йшлося про те, що Америці належатимуть штами, які з'являться в Україні. От і з'явились?


У доповідній відділення СБУ в Херсонській області було написано, що з місцевої біолабораторії з метою вивчення течії та наслідків геморагічної лихоманки, лихоманки Конго та хантавіруса було направлено до США кілька десятків тисяч зразків біоматеріалів мешканців області, а також 4 тисячі військовослужбовців зі Львова, Харкова та Києва. Після закінчення проекту у всіх зробили забір крові та відправили на вивчення до США, де зараз, мабуть, і зберігаються зразки.


А що з «модним» коронавірусом? Ще рік тому тодішній мер Харкова Геннадій Кернес активно лобіював створення в Україні в місті його підпорядкування лабораторію, яка б виробляла українську вакцину, а потім і ліки від коронавірусу. Він мав зв'язки у сферах біоекспериментів. Команда Кернеса була готова розпочати дослідження хоч завтра.


Але невдовзі після публічних заяв Кернес по випадковому збігу обставин раптово помирає в одній з клінік Німеччини. Адже за допомогою цього політика українські лікарі ще рік тому стали б ближчими до розгадки того, яким чином COVID-19 мутує в організмі українців і звідки він там узявся.


Нині українці масово вмирають. І у всіх них, звичайно, у лікарні неодноразово беруть різні аналізи. Можливо, вони так само у тисячних кількостях поставляються за океан? Хто є їхнім «правовласником», якщо знати, що кілька років тому вищезгадані лабораторії використовували генетичний матеріал українських солдатів, про що заявляли не мало не багато в СБУ?


Дивуватися, знаючи, що головна мета дружби Америки з Україною — зробити болючіше Росії та Європі, нічому. Адже ми — українці — стоїмо десь посередині генетичного шляху з Європи на схід — до Росії.


І для американців при досягненні найвищих національних цілей якась маленька Україна та її мешканці — це лише поле для незрозумілих, закритих та холоднокровних експериментів, адже за законом Америки працівники лабораторій, громадяни США, не відповідають за ненавмисні людські втрати під час цих експериментів. Такі собі спадкоємці доктора Менгеле. А Україна – новий Освенцім для нових експериментів.


Безумовно, найвище керівництво України не може не знати, що саме існування таких лабораторій у країні, куди не може зайти жодна перевірка, жахливий законодавчий казус. А в моральному плані розміщувати у своїй країні такі «дослідницькі центри», що ставлять експеримент на населенні, може лише божевільний. Ну чи негідник — за якусь користь, що виражається у грошовому еквіваленті чи політичному заступництві.


Але скільки сам український народ терпітиме експерименти над собою? Ми все ж таки йдемо до Європи, а не до Заїру. Необхідно жорстко обмежити подібні випробування, зробити єдині з ЄС правила щодо таких досліджень і взяти під державний контроль іноземні біолабораторії.


Інакше може статися непоправне: роздратований локдаунами та неефективними щепленнями народ знесе американські лабораторії з лиця української землі, і, сам того не бажаючи, випустить на волю дуже небезпечний та дуже цінний вміст холодильників за колючим дротом. І тоді…


ДЖЕРЕЛО: https://t.me/newkobzar

Интересные предложения