Купити витяжку для кухні - статья от биржи collaborator

Сравните цены

Купити витяжку для кухні

Витяжка входить до тих побутових аксесуарів, які допомагають облаштувати кухню комфортно. Вам не доведеться часто відкривати вікно для провітрювання та думати, як зберегти ідеальну чистоту у зоні приготування їжі.

Чому була придумана витяжка

Просте кип'ятіння води створює передумови для розбризкування крапель. І одразу з'являються засохлі плями. А якщо ви варите суп, робите гарячий соус, смажите рибу, м'ясо? Будьте певні: на плиті обов'язково лишаться сліди вашої кулінарної діяльності. Протерли поверхню, стільницю, підлогу, а далі вважаєте, що вже скрізь чистота?

Подивіться на прилеглу стінку, днища меблевих шафок. Жир і кіптява на них поступово нашаровуються, формуючи липке покриття. І ось уже прибирання перетворюється на обтяжливе «задоволення» з відтирання, шкрябання, знищення видимих слідів кухарської діяльності.

Витяжка виконує найбруднішу роботу. Вона відокремлює жирову фракцію, нейтралізує запахи, перетворює повітря на кухні на нейтральне середовище, яким приємно дихати. Ваш одяг не видасть секрети сніданку, а волосся продовжить пахнути шампунем, а не смаженою відбивною.Бажаєте, щоб так було завжди?

Просте рішення

Потрібно купити витяжку для кухні. Вибирайте модель https://ventolux.ua/vityazhki яка найбільше вдало впишеться в інтер'єр приміщення.

• Підвісна. Кріплять її на низ кухонної шафки, розрахована на невеликі за площею приміщення.

• Камінна. Купольна конструкція досить масивна, тому підходить для приватних будинків, закладів громадського харчування. Найближчии аналогом стає Т-подібний варіант. Відрізняється підвищеною потужністю у роботі.

• Похила. Робоча поверхня знаходиться під кутом.

• Вбудована. Розміщують увесь виріб у шафці (повновбудована) або основну частину конструкції (телескопічна).

• Острівна. Розрахована на нестандартне розміщення меблів у кухні з мийкою та зоною приготування їжі у центрі приміщення.

Що пропонує вітчизняний виробник

В асортименті компанії «Вентолюкс» є недорогі, середні за ціною та презентабельні рішення з покращеним функціоналом. Протягом 17 років ми робимо витяжки різної конфігурації з якісних імпортних складових, тому знаємо, що потрібно українському покупцю.

Власні виробничі потужності забезпечують виготовлення продукції VENTOLUX без затримок. Індивідуальна робота з клієнтом сприяє підбору найвигіднішого рішення з позицій дизайну та вартості.

Наша продукція цінується за кордоном. Тому сміливо заявляємо: ми готові конкурувати з іноземними виробниками. Кожен виріб зроблено таким чином, щоб його було легко обслуговувати після придбання самостійно.

Интересные предложения