Відеоспостереження та штучний інтелект: можливості та переваги - статья от биржи collaborator

Сравните цены

Відеоспостереження та штучний інтелект: можливості та переваги
Технології відеоспостереження стрімко розвиваються, завдяки чому знайшли застосування у різних сферах діяльності. І для підвищення ефективності систем безпеки виробники почали використовувати штучний інтелект. На сайті https://dahua-technology.com.ua/ представлена велика кількість камер зі штучним інтелектом, щоб ви особисто могли переконатись у їх перевагах. Але розглянемо які переваги забезпечують такі технології для користувача.

Що таке відеоаналітика?

Раніше аналізом відеофайлів займалася людина, а сьогодні це завдання виконує штучний інтелект. При цьому ця технологія імітує навчання людини – це дає можливість виробника ідентифікувати та визначати об'єкти на базі отриманої інформації.

Впроваджене програмне забезпечення здатне обробляти зображення, ідентифікувати людей з бази, а також класифікувати об'єкти за певними параметрами. Завдяки цьому вдалося значно підвищити рівень ефективності систем спостереження. Якщо раніше оператору потрібно було цілодобово знаходитись біля монітора, то сьогодні все відбувається в автоматичному режимі.

І для того, щоб мінімізувати вплив людини і зробити систему безпеки максимально автономною, було розроблено інтелектуальне спостереження з аналітичним алгоритмом, що самонавчається. Подібний комплекс буде реагувати на необмежену кількість сценаріїв.
Процес глибокого навчання – це процедура, коли алгоритм піддається впливу поміченої інформації для розпізнавання тієї ж інформації, але з новим набором даних. Завдяки якісній апаратній інфраструктурі технологія глибокого навчання дає можливість суттєво прискорити аналітичні висновки та підвищувати рівень продуктивності, а також точність виявлення порушників.

3 основні переваги відеоаналітики у відеоспостереженні

Завдяки наведеним вище можливостям відеоаналітики та систем відеоспостереження, можна виділити наступні переваги для користувачів:

  • підвищується ситуаційна поінформованість на об'єктах, чому сприяють тривожні повідомлення з урахуванням налаштувань реагування;
  • прискорюється розслідування злочинів та полегшуються конфлікти на об'єктах спостереження;
  • можна інтегрувати різні охоронні датчики, теплові сканери та інші допоміжні пристрої підвищення безпеки на території.

Очевидно, що штучний інтелект у системах відеоспостереження дає змогу модернізувати системи безпеки, у цей час зводить до мінімуму участь людини. Важливо те, що подібні камери знаходяться в доступному ціновому діапазоні, тому можна вибрати відповідне рішення для різних об'єктів. Але пам'ятайте, тільки обладнання відомих брендів зможе ефективно справлятися з поставленими завданнями, інакше на вас чекатимуть часті помилкові спрацьовування.

Интересные предложения