Як зберегти здорові зуби своєму собаці? - статья от биржи collaborator

Сравните цены

Як зберегти здорові зуби своєму собаці?

Стан зубів та взагалі усієї ротової порожнини собаки не в останню чергу впливає на гарне самопочуття та здорове життя. З часом будь-яка собака стикається с тим, що зуби псуються та руйнуються через різноманітні захворювання. Скупчення нальоту поступово призводить до зубного каменю та пародонтозу, не кажучи й про більш серйозні стоматологічні захворювання. Через них улюбленець може відчувати сильний біль, що сильно погіршить якість його життя.

Простим та ефективним рішенням проблеми скупчення нальоту може стати додатковий корм для собак, який допомагає добре очистити зуби. Спеціально для цього були розроблені палички DentaLlife для собак проти зубного каменю та як профілактичний захист від пародонтозу. Завдяки натуральному складу, продуманій формі та текстурі, а також зручному формату випуску ваш чотирилапий вихованець полюбить таке частування й зможе самостійно чистити свої зубки кожного для.

Чим особливий додатковий сухий корм для чищення зубів?

При регулярному вживанні додаткового сухого корму для чищення зубів покращується стан ротової порожнини собаки, що дозволяє запобігти багатьом серйозним стоматологічним захворюванням;

Механізм дії паличок максимально природний, завдяки чому при розгризанні наліт зчищається механічно, а не розчиняється за рахунок хімічної реакції. Вже після з’їдання першої порції можна відмітити гарний результат гігієни ротової порожнини;

Достатньо 4-х тижнів регулярного частування улюбленця паличками DentaLlife для помітного скорочення утворення зубного каменю, що дозволить запобігти пародонтозу;

Продумана форма паличок та крихка в міру жорстка текстура, що не травмує ясна, ідеальні для ефективного очищення важкодоступних зубів, на яких більше усього скупчується наліт, через що утворюється зубний камінь.

Чому варто давати своєму песику палички DentaLlife?

Уваги господарів собак заслуговує не тільки здатність додаткового корму чистити зуби тварини, а й користь таких ласощів. Натуральні інгредієнти у складі без додавання цукру, штучних підсилювачів смаку, ароматизаторів та консервантів – усе це буде корисним для вашого улюбленця. До того ж у складі присутні вітамін D та кальцій, що незамінні для міцності та здоров’я кісток.

Дуже просто підтримувати чистоту ротової порожнини з такими зручними паличками. Достатньо усього однієї штуки на добу, щоб запобігти скупченню нальоту. Треба прослідити за тим, щоб песик ретельно розгризав паличку з обох сторін щелеп, а не проковтував її занадто швидко.

Интересные предложения