Ювелірний стиль: посібник для початківців - статья от биржи collaborator

Сравните цены

Ювелірний стиль: посібник для початківців

Найпопулярніше питання серед модниць — як поєднувати ювелірні прикраси. Кожна жінка має власну колекцію коштовностей. Коли звичні комбінації набридають, хочеться експериментувати. Модні тенденції не такі суворі, як 2–3 роки тому. Золотий і срібний браслет для дівчини, поєднані в одному образі, тепер не вважаються моветоном. На піку популярності масивні автентичні сережки. Спробуймо розібратися в актуальних тенденціях і джерелах натхнення.

Де шукати ювелірне натхнення: 3 джерела

Раніше існував ювелірний етикет, який суттєво обмежував право на самовираження. Вважалося, що найкращий час для діамантів — вечір. Перлини — табу для молодих дівчат. Індивідуалістичний і різноманітний світ сьогодення спростовує ювелірні стереотипи. У пріоритеті — комфорт і свідоме споживання. Тому ювелірні прикраси купують на роки. Важливо спиратися на власні відчуття. Натхнення шукайте в різних джерелах:

  1. Модні покази. Не все те, що з’являється на світових подіумах, знайде практичне використання в повсякденному житті. Зате на таких подіях простежуються тренди на певні форми, метали, кольори. Увага до такого джерела натхнення допоможе поповнити ювелірну скриньку актуальними коштовностями.
  2. Знаменитості. Блогери — ще одне джерело пошуку нових ідей. Багато українських і світових зірок пропагують свідоме споживання. У їхніх рекомендаціях — мінімалістичні аксесуари, які впишуться в будь-який образ. Слідкуйте за колабораціями й співпрацями.
  3. Ікони стилю. Надихайтеся людьми, котрі роками працювали над своїм стилем і намагалися адаптувати ювелірний етикет до реалій життя. Елізабет Тейлор, Жаклін Кеннеді, принцеса Діана — ті, на кого варто рівнятися.

Зацикленість на одному бренді

Парні ювелірні комплекти канули в лету. Йдеться про коштовності з ідентичним дизайном. Набагато цікавіше комбінувати ювелірні вироби, які схожі лише певними компонентами. Наприклад, відтінком металу або символікою.

Немає нічого поганого в тому, аби носити ювелірні прикраси одного бренду. Якщо людина відданий шанувальник, слідкуйте за ідеями від самої компанії. Наприклад, колекція Pandora ME — про повагу до будь-якої статі, раси й соціальної групи. Їхні ювелірні прикраси з екологічного сплаву з покриттям 14К рожевим золотом пасують як до білої, так і для темної шкіри.
Як і будь-яке мистецтво, ювелірне міцно пов’язано з індивідуальністю. Читайте гіди й інвестуйте в книжки, але не забувайте прислухатися до себе. Насолоджуйтеся процесом створення нових ювелірних комбінацій для досягнення найкращого результату.

Интересные предложения