Товари з Польщі- полезная статья от prposting

Особенности регистрации в интернет казино Pin-Up.

далее...

На криптовалютах зарабатывают двумя способами – майнинг и покупка в расчете на значительный рост стоимости.

далее...

На портале Киев Информ Сити Вы найдете полную информацию про торговлю, сферу услуг, образование, медицину, общество, финансы, досуг, спорт, государство, предприятия и транпорт Киева.

далее...

Решение для маркировки оборудования: таблички из металла от ФОП Гайда

далее...

Гостиница «Мир» предлагает вниманию гостей одноместные и двухместные номера, «евролюкс» и апартаменты...

далее...

Частный нотариус Онищенко С.В. оказывает все виды нотариальных услуг по адресу проспект Науки 23, метро Ботанический сад, звоните 780-05-66, 063-994-5555

далее...

Романтический ужин в ресторане "Holiday" на 12 этаже

далее...

Разработка веб-сайтов по оптимальным ценам. Оригинальный дизайн.

далее...

Интернет-магазин ZBROIA – это одно из направлений, по которым работает компания ЗБРОЯ. Мы занимаемся не только оптово-розничной торговлей, мы имеем собственное производство.

далее...
Сравните цены

Товари з Польщі з Sat-ua.link
Тисячі українців щодня користуються різноманітними товарами з-за кордону. Польська продукція вважається однією із найпопулярніших завдяки своїй високій якості та вигідним цінам. Проте ціна залишається дійсно рентабельною лише тоді, коли ви купуєте товари безпосередньо в самій Польщі. Та, на жаль, не в кожного є можливість регулярно їздити в іншу країну за покупками. У таких випадках не обійтися без надійного посередника. Саме таким можна вважати сервіс Sat-ua.link. Детальніше з послугами компанії можна ознайомитися на сайті https://sat-ua.link/krayini/dostavka-tovariv-z-polshhi/.

Як організувати доставку товару з Польщі?

Багато українців не ризикують замовляти будь-які товари за кордоном, оскільки бояться втратити гроші або отримати продукцію у непридатному вигляді. Більше того, далеко не всі вільно володіють польською мовою, а без цього просто не обійтись під час будь-яких замовлень онлайн. Проте процес купівлі й доставки продукції з Польщі може пройти взагалі без турбот, якщо ви скористаєтеся послугами Sat-link. 

Насамперед, слід зареєструватися на сайті компанії, яка виступає посередником, або іншими словами форвардером. Таким чином, ви створите свій особистий кабінет на сайті. Після цього вам надішлють адреси складів у Польщі, куди будуть доставлені замовлені товари. Крім цього, ви отримаєте особистий ID-номер. 

Після цього ви можете переглядати й замовляти будь-які товари в польських інтернет-магазинах. Під час замовлення вкажіть адресу доставки, яку отримали під час реєстрації на сайті. На пошту ви отримаєте спеціальний номер замовлення, за яким зможете відстежувати, де саме знаходиться ваш товар.

Наступний крок – додати всю необхідну інформацію про замовлену покупку в особистому кабінеті. Там вам слід також обрати найбільш зручний спосіб доставки по Україні. Оберіть адресу найближчого відділення «Нової пошти» у вашому місті. Слідкуйте за шляхом пересування вашого замовлення, після отримання ви отримаєте повідомлення з нагадуванням. 

Особливості доставки польської продукції

Процес доставки доволі простий і детально описаний на сайті. Кожен ваш крок контролюється за допомогою нагадувань на пошту та в особистому кабінеті. Проте все одно варто враховувати кілька важливих деталей:

  • Вага вашого замовлення не повинна перевищувати 30 кг.
  • Довжина товару має бути не більше 105 см.
  • Максимальний периметр продукції має сягати не більше 205 см.

За допомогою сервісу Sat-ua.link можна замовляти будь-які товари. Наприклад, запчастини до авто, електронну техніку, одяг, ювелірні вироби, інструменти для догляду за садом, косметичні товари, взуття, іграшки, спортивний інвентар тощо. 

Вартість замовлення доставки товару з Польщі через компанію-посередника залежить від багатьох факторів. Наприклад, за додаткову оплату ви може замовити окремі послуги, такі як перевірка якості товару під час відправки до України, особливе пакування, звітування за кожним кроком пересилки за допомогою фото, перевірка замірів одягу перед відправленням тощо. Проте ви можете завжди дізнатися приблизну вартість за всі обрані послуги на сайті, скориставшись функцією калькулятора на сайті. Відділення SAT наявні в більш ніж 100 містах по всій країні, тому у жителів України не виникне жодних труднощів у використанні послуг компанії.   

Интересные предложения