Якісні мастильні матеріали Bel-Ray- полезная статья от партнеров Веб студии 009

Сравните цены

Якісні мастильні матеріали Bel-Ray

Компанія Bel-Ray — один із лідерів індустрії змащувальних технологій. Бренд успішно працює з 1946 року. Завдяки великому досвіду виробника мастильні матеріали Bel-Ray мають настільки високу якість, що їх використовують у судноплавстві, автомобільній, харчовій, космічній промисловості, а також для обслуговування підводних човнів і найрізноманітнішої мототехніки. Усі оливи та хімія бренду виготовляються в США. На ринку України продукція компанії з’явилася у 2013 році й одразу здобула шалену популярність у покупців, особливо мотогонщиків.Виробнича лінійка Bel-Ray

Оливи та хімія Bel-Ray для мототехніки випускають у лінійці під назвою Powersports. Компанія пропонує широкий вибір моторних олив для різних типів двигуна. В асортименті представлено такі мастильні матеріали:

Моторні оливи

  1. Bel Ray THUMPER RACING — моторні 4-тактні оливи для одноциліндрових двигунів із повітряним та рідинним охолодженням, які підійдуть для дорожніх, ендуро та кросових мотоциклів.
  2. Bel Ray EXS, EXP — моторні оливи для 4-тактних багатоциліндрових моторів. Exs — синтетична олива, Exp — напівсинтетична.
  3. Bel Ray V-TWIN — моторні оливи для 4-тактних V-подібних двигунів.
  4. Bel Ray ATV — моторні оливи для квадроциклів.
  5. Bel Ray 2t — моторні оливи преміумкласу для 2-тактних двигунів.

Трансмісійні та вилкові оливи

У продажу є оливи в літрових каністрах із в’язкістю W: 2,5; 5; 7; 10; 15; 20; 30 та 3w і 5w для задніх амортизаторів. Вилкові оливи допомагають зберігати стабільну роботу підвіски за будь-яких експлуатаційних умов.

Фільтрові оливи

Компанія Bel Ray пропонує два типи фільтрової оливи:

  • для повітряних поролонових фільтрів;
  • для фільтрів нульового опору.

Змащення ланцюга

Бренд випускає аерозольні флакони ємністю 400 мл:

  • SUPER CLEAN-мастило ланцюга для кросових мотоциклів та ендуро;
  • BLUE TAC — для шосейних мотоциклів.


Придбати продукцію Bel-Ray та різні мотодеталі можна в магазині «Мотоквартал». Тут ви зможете підібрати мастильні матеріали та хімію для будь-якої мототехніки. Мотозапчастини «Мотоквартал» оригінальні, найвищої якості. Консультанти магазину з радістю допоможуть вибрати з наявного асортименту найкращі варіанти саме для вашого байка. Мотозапчастини «Мотоквартал» можна замовити у будь-який населений пункт України. Доступні ціни зроблять покупку ще приємнішою та бажанішою.

Интересные предложения