Переваги крафтових дитячих іграшок- полезная статья от партнеров Веб студии 009

Сравните цены

Переваги крафтових дитячих іграшок

Слово «крафт» у перекладі з англійської означає «ремесло» або «вміння». У нашому розумінні крафтові товари — це будь-яка продукція, яка виробляється кустарним шляхом і невеликими партіями. Цей термін охоплює величезну кількість різних виробів — від бургерів до дитячих іграшок.
Крафтові дитячі іграшки виробляються вручну з натуральних матеріалів. Ці вироби є унікальними, адже майстри вкладають у них частинку своєї душі.

В’язані іграшки

В’язаними іграшками можна не лише грати. Їх дарують як сувеніри, прикрашають ними інтер’єр будинку, використовують як брелоки, підвішуючи їх на рюкзаки та сумки.

Основні переваги таких іграшок:

  • Безпечність. Іграшки, створені за допомогою ниток і гачка, не завдадуть дитині жодної шкоди. Усі елементи іграшок міцно пришиваються. Вони не містять гострих, колючих чи різальних частин.
  • Екологічність. Нитки, з яких в’яжуться іграшки, зазвичай натуральні: бавовна, бамбук та вовна. Для внутрішнього наповнення іграшок також використовуються матеріали, які не зашкодять здоров’ю дитини.
  • Легкість. Як наповнювач для іграшок використовуються матеріали, які практично нічого не важать: синтепон, синтепух, холофайбер. Тому травми від ненавмисного удару таким предметом абсолютно неможливі.
  • Гігієнічність. В’язані вироби легко перуться та швидко сохнуть. Такі іграшки можна без побоювань прати навіть у машині.
  • Енергетика. Майстри, створюючи шедеври, вкладають у кожну іграшку частинку своєї душі та позитивну енергію.

Ляльки та іграшки з тканини

Крафтові дитячі іграшки з тканини — один з найпопулярніших видів іграшок. Ними можуть гратися діти будь-якого віку, проте і для дорослих м’які іграшки не втрачають своєї актуальності. Оригінальна лялька з тканини, яка має стильне вбрання, мініаксесуари та шикарне взуття, може стати вдалим подарунком не тільки для маленької дівчинки, а й для дорослої жінки.

Дерев’яні іграшки

Іграшки з дерева від інтернет-магазину «Це Крафт» не виділяють токсинів та інших шкідливих речовин, включно з алергенами, тому ризик виникнення алергічних реакцій у дитини зводиться до мінімуму.

Такі крафтові товари досить міцні, вони не розбиваються на небезпечні гострі уламки в разі падіння та не мають дрібних деталей, які дитина може проковтнути.
Усі дерев’яні іграшки практичні та прості в догляді, оскільки легко очищуються від забруднень будь-якого типу.

Интересные предложения