Для чого потрібні тести для аналізу ґрунту та води?- полезная статья от партнеров Веб студии 009

Сравните цены

Для чого потрібні тести для аналізу ґрунту та води?

 

Кожен власник земельного наділу мріє про гарний врожай, гарний сад або розкішний квітник. Але натомість часто можна почути, що, попри всі старання власника, грядки погано плодоносять, рослини не приживаються або часто хворіють. 
Причиною такого прикрого результату може бути виснажений ґрунт або дисбаланс хімічних речовин у ньому. Виявити проблему дає можливість дослідження, але якщо раніше для цього потрібно було звертатися до спеціальної лабораторії, то зараз доступні швидкі тести для аналізу ґрунту, які можна застосовувати самостійно, у домашніх умовах.

Можливості та переваги експрес-тестів

Асортимент тестів дуже різноманітний та регулярно поповнюється новими діагностичними продуктами. Багато українців володіють земельними ділянками та дачами чи проживають у приватних будинках, тому в нашій країні популярні тести для аналізу ґрунту та води. Крім того, мають попит експрес-дослідження якості повітря і харчових продуктів. Усе це в Україні можна знайти й замовити на сторінці інтернет-магазину побутова та будівельна хімія NanoMarket.

Тести — це готові до використання набори з докладною інструкцією для застосування. Для їх використання не потрібен спеціальний досвід і додаткові інструменти, тому всі маніпуляції може виконати будь-яка людина. 

Тести допоможуть провести якісну оцінку й визначити такі показники:

  • вміст і концентрацію різних речовин;
  • кислотність ґрунту;
  • жорсткість води;
  • наявність хлору, нітратів та бактерій. 

Так, тести для аналізу води  дають можливість зрозуміти, наскільки якісними й безпечними є колодязі та свердловини.

Крім швидкого результату, такі продукти мають ще одну перевагу — доступну вартість.

Коли і як користуватися тестами

Робити аналізи можна будь-якої пори року. Якщо йдеться про ґрунт, то доречно провести дослідження навесні, перед посадкою, або коли спостерігаються небажані зміни в розвитку рослин.
Процес проведення тестування докладно описаний в інструкції. Додатково можна переглянути наочні відео про різні продукти, представлені на сайті NanoMarket. Компанія ретельно відбирає виробників тестових наборів, перевіряючи та порівнюючи результати експрес-аналізів зі звітами авторитетних лабораторій. Традиційно одні з найкращих тестів пропонують компанії із США та Великої Британії, проте останнім часом і вітчизняні виробники почали створювати оригінальну продукцію, яка не поступається за достовірністю закордонним аналогам.

Интересные предложения