Відмінності та переваги штучної трави- полезная статья от партнеров Веб студии 009

Сравните цены

Відмінності та переваги штучної трави

Створити ідеальні умови для тренувань та ігор на спортивних майданчиках, смарагдовий, соковитий газон — біля будинку, допомагає штучна трава. Це синтетичне рулонне покриття, котре швидко та просто укладається, не вимагає особливого догляду. Широке розмаїття різновидів штучної трави дозволяє обрати траву для спортивного майданчика чи декору. 


Штучна трава Betap Ascot

Основні переваги синтетичної трави 

Спочатку це покриття створювалося саме для спортивних майданчиків, з метою покращення естетичного вигляду, полегшення догляду за обєктами. Синтетичну траву не потрібно підстригати, регулярно поливати, стежити за рівномірністю покриття. Важливо лише регулярно очищати штучний газон від сміття, забруднень, періодично підсипати засипку. 

Серед інших важливих достоїнств штучної трави слід назвати: 

  • візуальна схожість зі справжньою травою; 
  • зручність укладання; 
  • можливість підібрати траву для різних видів спорту; 
  • можливість використовувати поле влітку та взимку; 
  • стійкість до перепадів температур;
  • високий рівень зносостійкості — штучна трава може прослужити до 10 років; 
  • <комфорт під час тренувань та ігор.

Падати на поле, покрите штучною травою, значно приємніше та комфортніше, адже на шкірі не утворюються синці та подряпини. 

Різновиди штучної трави 

При виборі цього типу покриття варто зважати на матеріал, з якого виготовлено ворс. Найчастіше це нейлон, поліетилен та поліпропілен.

Нейлон вважається найміцнішим з усіх матеріалів — трава з нейлону витримує велику вагу, високі температури, при цьому не втрачає початкової форми. Однак варто зазначити, що нейлоновий ворс досить жорсткий, тому частіше застосовується для декору газонів біля будинку. 

Трава з поліетиленовим ворсом виглядає дуже естетично, схоже на справжню, м'яка на дотик, якщо порівнювати з нейлоном. Така трава ідеально підходить для присадибних ділянок та спортивних майданчиків. 

Поліпропілен — досить дешевий матеріал, не дуже стійки до впливу високих температур. Трава з поліпропіленовим ворсом буде кращим вибором для декору приміщень. 


Штучна трава Congrass Jakarta 20

Різновиди трави за структурою ворсу 

Існує дві великі групи штучної трави — монофіламентна та фібрильована. Перший різновид рекомендується для майданчиків, де передбачаються інтенсивні тренування та ігри. Монофіламентна штучна трава складається з окремих ворсинок, з'єднаних у пучок. Така трава має більш натуральний вигляд, стійкіша до зношування та ультрафіолету. В цій категоріях популярна трава CCGrass Green E 12, котра витримує навантаження на полях для гольфу, футболу та інших спортивних обєктів.

Фібрильована трава складається з широких поліетиленових ворсинок, що мають сітчасту структуру. Трава цього типу більше підходить для дитячих майданчиків, газону, а також спортивних обєктів з середнім навантаженням. 

Популярне покриття цього типу — CCGrass Fine 35. Головні відмінності трави — ворс різних відтінків салатового та оливкового, коричневе підшерстя. В латексній основі є дренажні отвори, котрі швидко відводять воду.

Интересные предложения