Купити землю на аукціоні в системі Прозорро.Продажі- полезная статья от Веб студии 009

Сравните цены

Купити землю на аукціоні в системі Прозорро.Продажі


Прийняття закону про відміну мораторію на вільний продаж земельних ділянок стало важливим рішенням на яке українці чекали довгі десятиріччя. Всі ці роки людям доводилося здавати свої угіддя в оренду за копійки або взагалі залишити їх напризволяще. Це спровокувало появу тіньового ринку землі у країні та занепад аграрного сектору економіки.

Перші кроки до створення повноцінного ринку землі українська влада розпочала у 2020 році, коли Президентом України було прийняте рішення про скасування мораторію на вільне володіння земельними ділянками, паями. Також Урядом було прийнято низку важливих рішень, які визначають систему Прозорро.Продажі офіційною в Україні для проведення відкритих електронних земельних аукціонів, які стартували з початку липня 2021 року.

Але ще заздалегідь у суспільстві бурно обговорювалися можливі перспективи та варіанти розвитку земельного ринку. Завдяки цим змінам в Україні запровадили електронну систему земельних аукціонів, завдяки якій тепер земельний ринок зможе функціонувати без корупції та тіньових схем. Наразі, купити, продати або взяти в оренду сільськогосподарські угіддя можна в системі Прозорро.Продажі та її акредитованих майданчиках.

Найбільш зручним ресурсом була визнана Українська Універсальна Біржа, яка надає користувачам доступ до всіх актуальних земельних торгів які відбуваються в Україні. Дізнатися більше про особливості проведення аукціонів та переваги використання УУБ можна на сайті https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/kupyty-zemlyu-na-auktsioni-v-systemi-prozorroprodazhi/.


Як взяти участь в торгах на майданчику УУБ та які переваги онлайн торгів в Україні

Варто зазначити, що приймати участь у земельних аукціонах по продажу-купівлі українських земельних угідь можуть тільки громадяни нашої країни, а брати с/г угіддя в оренду можуть також громадяни інших держав. Для того, щоб отримати доступ до публічних аукціонів електронного формату, необхідно пройти коротку реєстрацію на сайті УУБ, а також зробити страховий та гарантійний внески. Після цього ви можете знайти цікаві та вигідні лоти на сайті за допомогою зручної системи фільтрації.

Для того, щоб забезпечити дотримання чинного законодавства та чесних засад відкритих аукціонів, всі учасники торгів подають пропозиції до лотів анонімно. Таким чином унеможливлюється використання шахрайських схем або домовленості між організатором та учасником аукціону. Основними перевагами онлайн торгів є такі:

  • можливість отримати допомогу досвідченого фахівця системи УУБ для отримання перемоги у боротьбі за вигідний аукціон;
  • оновлення інформації у режимі реального часу, що дозволяє залишатися вам в курсі важливих подій;
  • дотримання прозорих та чесних вимог до проведення земельних торгів;
  • рівні права всіх користувачів системи та високі шанси на перемогу.

Майданчик УУБ вважається одним із найзручніших для реєстрації та участі в земельних аукціонах. Сайт має зручний інтерфейс та надає інформаційну підтримку учасникам системи.

Интересные предложения