Велосипед – це зручно, але не завжди дешево- полезная статья от партнеров Веб студии 009

Сравните цены

Велосипед – це зручно, але не завжди дешево
Гірські та спортивні велосипеди відрізняються своїми технічними характеристиками, якістю та зносостійкістю, сучасним обладнанням та спеціалізованими елементами комплектації, що, звісно, впливає на їх ціну. Обрати якісний любительський велосипед можна від 800-1000$, проте є моделі, що коштують набагато дорожче.

Ні для кого не секрет, що брендові речі завжди мають на порядок вищу ціну. Але на кожен товар є свій покупець, що готовий викласти кругленьку суму за ексклюзивну річ відомого бренду. Саме таку історію ми для вас підготували.

До чого призводить популярність

Внаслідок значного зростання популярності велосипедів останніми роками, компанія Volvo випустила лімітовану версію спортивних велосипедів AllebikeAlphaPolestarEdition за ціною майже у 10000$. Тепер важко стверджувати, що велосипед найдоступніший вид транспорту, чи не так?

Елітний велосипед збиратиметься вручну, а заявлена кількість всього 100 штук. Придбати ексклюзивний велосипед можна на офіційному сайті PolestarAdditionals.

Що пропонує виробник на суму 9390$?

  • Полегшену конструкцію, що в кінцевому варіанті має загальну вагу близько 11,5 кг.
  • Рама виконана з CFRP-пластику, кермо з вуглепластику, встановлено найсучасніше навісне обладнання, підсідельний штир від компанії RockShoxReverb AXS з безпровідним регулюванням.
  • Колеса цього велосипеда від фірми Vincents CF-29" Boost, з супер шинами PirelliScorpion XC-S ProWall

Не велосипед, а мрія!

Насправді, фахівці-критики стверджують, що ця модель є лише дещо осучасненою версією AllebikeAlpha XX1 AXS (його вартість $6630), тож на ціну, ймовірно, вплинула участь у проєкті компанії Polestar. Також, шанувальників цих брендів дещо здивував та спантеличив той факт, що велосипед не обладнаний жодним електроприводом, всупереч участі в його розробці компанії Polestar. Ймовірно, має місце конфлікт переконань: Volvo раніше зробили заяву про більшу шкідливість електрокарів, ніж звичайних авто з двигуном внутрішнього згорання.

Так це чи ні, але інтерес до цього велосипеда дуже великий. Чи це зумовлено його технічними характеристиками, чи, можливо, дуже невеликою кількістю - нам залишається лише припускати.

А якщо ви шукаєте велосипед, що коштує менше, ніж авто, але відмінно справляється з всіма потребами для вланих поїздок по місту, запрошуємо завітати у наш магазин «Велосклад», що знаходиться у м.Київ, за адресою вул. Вацлава Гавела, 18, ТК “Відрадний”.

Интересные предложения