Як підібрати м’які стільці на кухню?- полезная статья от партнеров Веб студии 009

Сравните цены

Як підібрати м’які стільці на кухню?

Щоб трапеза на кухні була ще приємнішою, варто купити м’які стільці. Це якісні меблі, на яких буде зручно сидіти під час сімейних сніданків, обідів із друзями чи романтичних вечер у домашній атмосфері. Щоб стільці забезпечили максимум користі та комфорту, важливо ретельно підійти до їх виробу.


Що врахувати під час вибору м’яких стільців на кухню

Правильно підібрати кухонні стільці — справа не з легких. Для цього потрібно врахувати багато нюансів.

Габарити

Оптимально, щоб між обіднім столом і стільцем був проміжок 25–30 см. У стандартних випадках оптимальна висота становить 70–75 см. Насамперед варто орієнтуватися на свій зріст і розмір меблів у вашому будинку. Важлива також довжина та ширина сидіння. Враховуйте, чи помістяться всі стільці у виділеному просторі. Мінімальна відстань між ними має бути 5 см.

Зручність

На рівень комфорту стільця впливає висота та форма спинки. В ідеалі вона має повторювати вигини людської спини. Важливою також є підтримка в поперековому відділі.

Стільці для кухні можуть мати підлокітники, які забезпечують підвищений рівень зручності. М’які сидіння допомагають розслабитися після важкого робочого дня та сприяють вдалому відпочинку.

Дизайн

Колір оббивки стільців не повинен зливатися з інтер’єром або, навпаки, різко виділятися на тлі основного дизайну. Для гармонійного вигляду варто обирати один з видів суміжної тріади. Контрастні варіанти також можливі, якщо хочеться, щоб стільці слугували акцентом у кімнаті.

Практичність

Існує думка, що м’які стільці не дуже підходять для кухні, бо швидко забруднюються. Насправді практичність залежить від матеріалу. Можна придбати стільці з оббивкою з водовідштовхувальним просоченням або вибрати моделі із замінника шкіри. За такими виробами потрібен мінімальний догляд. Майже будь-яке забруднення легко видаляється звичайною вологою ганчіркою. Стільці з велюровою та вельветовою оббивкою менш практичні, проте сучасні мийні засоби дають змогу швидко видалити пляму без шкоди для меблів.
Меблева компанія VIHOME має у своєму асортименті м’які стільці для кухні різних форм і дизайну. У каталозі є варіанти в класичному стилі, сучасному та модерн. Меблі ViHome можна замовити по всій Україні. Широка колірна гама дає змогу знайти оптимальні стільці для будь-якого інтер’єру. Ви точно зможете підібрати тут меблі, які стануть окрасою вашого дому.

Интересные предложения