Куріння, безпечне для здоров’я- полезная статья от партнеров Веб студии 009

Сравните цены

Куріння, безпечне для здоров’я

Реклама тютюнових виробів створена для того, щоб якнайшвидше реалізувати товар. Але на будь-якій пачці виробу можна побачити застереження « Куріння завдає шкоди здоров’ю». Під час споживання тютюнового виробу в людський організм надходить не тільки нікотин та дим від цигарок, але понад 200 токсичних речовин, з яких близько 40% викликають онкологію (див. мал.1). Але чи можна курити безпечно для організму. Виявляється – так, можна. І багато хто використовує ці новітні засоби. Так звані, под-системи, або спрощений варіант електронних сигарет. Про їхній склад і про те, якими вони бувають можна прочитати ось тут, URL: https://zhizhalab.com.ua/ru/pod-systemy/. А ми звернемо увагу на нікотин і рідини в Pod-системах.
Нікотин Pod-системах

Виробники електронних цигарок пропонують користувачам цигарки з нікотином і без нього. Кожен користувач має змогу вибрати систему від різних виробників ту, яка йому подобається найбільше. Велику кількість різновидів рідин пропонує Онлайн вейп шоп «Zhizhalab».

У більшості випадків в рідині спостерігається варіація нікотину від 1?5%. Цей компонент у рідині буває двох видів: звичайний і сольовий. Останній різновид нікотину впливає безпосередньо на горло курця малопомітно, але дає більш виражений ефект «накурюваності» порівняно з вільним нікотином. Використовуючи різний вміст нікотину в залежності і тип пристрою можна зробити куріння чисто індивідуальним процесом. Інформація щодо вмісту нікотину вказується на флаконах, здебільшого в мг/мл. Суперлегкі цигарки містять до 3 мг нікотину, легкі – до 6; середні – до 9. А от суперміцних цигарках може міститися аж 37 мг цього компоненту.

Рідина для електронних сигарет

Вейпери для вживання терміну «рідина для електронних сигарет» використовують професійний сленг і називають рідину «жижею». Жижа ? це обов’язкова складова будь-якого вейпопристрою. Рідини містять різні складові елементи, нікотин, смакові добавки. Про детальний склад рідини можна почитати ось тут, URL: https://zhizhalab.com.ua/ru/ridyny/. Часто заповзяті курці віддають перевагу саме рідині з нікотином, адже він найкраще допомагає їм кинути палити. Жижа містить пропіленгліколь і гліцерин. Вони є базовими компонентами, обов'язково входять у рідину для Pod-систем. Нікотин, як ми уже зазначали та ароматизатори – це необов'язкові компоненти у складі рідини. У загальному зазначимо, що пропіленгліколь є в'язкою та безбарвною речовиною з незначним вираженим приємним запахом. Застосовується у медичній сфері як замінник плазми крові. Цей факт є доказом того, що основний складовий компонент жижі нетоксичний, а значить, нешкідливий для людського організму.

Багато хто знає, що представляє собою гліцерин. Додаймо тільки те, що речовину використовують у харчовій промисловості (випікання хлібних та шоколадних виробів). Тобто, і цей компонент абсолютно нешкідливий для людини.

Смакові добавки у рідині Pod-систем і всіх різновидів електронних цигарок – це неабияка допомога під час звільнення від шкідливої звички, особливо для жінок. Легкі і доволі приємні на смак, а саме:

  • фруктові;
  • зі смаком горіхів, солодощів чи прянощів;
  • ментолові та м'ятні.

У залежності від цього зазвичай жижа має різну ціну. Преміум продукт набагато дорожче від звичайного. На ціну преміум рідини впливає технологія виробництва: більш очищена сировина коштує дорожче. Є також дешеві та дорогі смакові добавки( ароматизатори). Крафтова жижа для вейпу взагалі створюється за авторським рецептом, має неповторний смак, але і високу ціну.

Але вибір ароматів - це особиста справа кожного вейпера і його смакових уподобань.

Интересные предложения